Občina Črenšovci

Sreda, 11 September 2019 16:57

JAVNI POZIV - LAS Pri dobrih ljudeh

Obveščamo Vas, da je Lokalna akcijska skupina LAS Pri dobrih ljudeh 2020 v četrtek, 8. 8. 2019, objavila javni poziv za izbor operacij za uresničevanje ciljev Strategije lokalnega razvoja LAS Pri dobrih ljudeh 2020 v letu 2019 za sredstva iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

Namen javnega poziva je izbor operacij (projektov), katerih rezultati prispevajo k uresničevanju Strategije lokalnega razvoja LAS Pri dobrih ljudeh 2020 v obdobju 2019–2021 in sofinanciranje njihovih stroškov.

Javni poziv se izvaja kot podpora za izvajanje lokalnega razvoja, ki ga vodi skupnost, in znotraj tega v okviru podukrepa 19.2 »Podpora za izvajanje operacij v okviru strategije lokalnega razvoja, ki ga vodi skupnost«. Sredstva za sofinanciranje je LAS dodelilo Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo (v nadaljevanju MGRT) v okviru Evropskega sklada za regionalni razvoj (v nadaljevanju ESRR).

Okvirna višina razpoložljivih sredstev za sofinanciranje znaša 253.840,86 EUR iz ESRR-ja.

Delež sofinanciranja upravičenih stroškov za operacije, sofinancirane iz ESRR-ja, znaša 80 % EU sredstev in 20 %, ki se razdeli na nacionalni in zasebni prispevek.

Sredstva za sofinanciranje so zagotovljena na proračunskih postavkah: PP MGRT: 160359 PN9.5-CLLD izvajanje-V-EU PP MGRT: 160360 PN9.5-CLLD izvajanje-V-Slovenska udeležba.

Več o javnem pozivu najdete tukaj

Vabilo na informativno delavnico v okviru odprtega javnega poziva v letu 2019 za ESRR sklad

Vabimo Vas na informativno delavnico, ki bo organizirana v okviru odprtega Javnega poziva za izbor operacij za uresničevanje ciljev Strategije lokalnega razvoja na območju LAS Pri dobrih ljudeh 2020 v letu 2019 za sredstva iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

OSNOVNI PODATKI O INFO DELAVNICI:
Vodilni partner LAS Pri dobrih ljudeh 2020, Društvo za trajnost virov SI.ENERGIJA, organizira delavnico za vse, ki nameravajo oddati vlogo za prijavo operacije na Javni poziv za izbor operacij za uresničevanje ciljev Strategije lokalnega razvoja na območju LAS Pri dobrih ljudeh 2020 v letu 2019 za sredstva iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

NAMEN DELAVNICE:
Na delavnici bo predstavljen javni poziv in vloga za prijavo operacije na javni poziv.

DATUM IN KRAJ IZVEDBE:
Delavnica bo v sredo, 18. 9. 2019, ob 15. uri, v prostorih Občine Lendava (Velika dvorana), Glavna ulica 20, 9220 Lendava.

INFORMACIJA O INFO DELAVNICI:
Po elektronski pošti: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate." style="color: purple; text-decoration: underline;">Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
Po telefonu: 02 53 81 663, vsak delovnik med 8.00 in 14.00.

Prosimo udeležence delavnice, da se predhodno prijavijo na elektronski naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate." style="color: purple; text-decoration: underline;">Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali na telefonsko št. 02 538 16 63.

Nahajate se: Domov Vse novice in obvestila JAVNI POZIV - LAS Pri dobrih ljudeh