Občina Črenšovci

Sreda, 16 November 2016 10:17

Otroški gledališli abonma 2016/2017

Nadvse zadovoljni smo, da nam tudi letos uspeva v Črenšovcih v sodelovanju z Občino Črenšovci in obema osnovnima šolama (OŠ Franceta Prešerna Črenšovci in OŠ Prežihovega Voranca Bistrica) v našem kraju organizirati gledališki abonma za najmlajše. Prepričani smo, da smo z dosedanjim delom opravičili zaupanje otrok in staršev, saj lahko le s skupnimi močmi vsako leto znova v kulturni dvorani v Črenšovcih najmlajšim približamo čaroben pravljični svet, ki oživi na našem odru posebej za njih. Predstave, ki jih ponujamo v okviru Otroškega gledališkega abonmaja, pa niso le prijetne, ampak so predvsem vzgojno naravnane.

Tudi letos bomo spodbujali družinske pogovore z najmlajšimi po ogledu predstave in se veselili vseh izdelkov, ki nastajajo kot plod otroške domišljije in jih otroci s takim veseljem in ponosom vedno znova prinašajo. Gotovo pomeni organizacija tovrstnih prireditev za naše društvo velik zalogaj, a se bomo tudi letos potrudili, da boste tako starši, kot tudi otroci, s tem, kar boste lahko doživeli v naši družbi nadvse zadovoljni. Ob spremljanju gledaliških predstav Vam vsem želimo obilo užitkov.

Nahajate se: Domov Vse novice in obvestila Otroški gledališli abonma 2016/2017