Občina Črenšovci

Četrtek, 04 Julij 2013 11:26

BREZPLAČNO SMS OBVEŠČANJE o terminih odvozov odpadkov

Ker v podjetju Saubermacher-Komunala želimo našim uporabnikom ponuditi kar najbolj prijazne storitve, vam s 1.7.2013 nudimo možnost, da se prijavite na brezplačno SMS obveščanje o terminih odvozov posameznih vrst odpadkov. Na ta način bodo skrbi o tem, kdaj na odjemno mesto postaviti vaš zabojnik in/ali vrečo povsem odveč, saj boste en popoldan pred samimi odvozom o tem enostavno obveščeni preko kratkega SMS sporočila. Storitev je za uporabnike brezplačna in se od nje kadar koli lahko tudi odjavite.

Torej, če želite, da vas o terminih odvozov posameznih vrst odpadkov obveščamo preko brezplačnih SMS sporočil, izpolnite obrazec Prijavnica na brezplačno SMS obveščanje o terminih odvozov odpadkov, ki ga najdete na naši spletni strani www.saubermacher-komunala.si ali ga dobite na sedežu podjetja, na Noršinski ulici 12 v Murski Soboti, od ponedeljka do petka med 7.00 in 15.00 uro.

V želji, da bi pravočasne informacije bile tako v pomoč vam kot nam, se že veselimo vašega sodelovanja.

Hvala, da nam pomagate ustvarjati zdravo okolje.

Nahajate se: Domov Vse novice in obvestila BREZPLAČNO SMS OBVEŠČANJE o terminih odvozov odpadkov