Občina Črenšovci

Četrtek, 25 April 2013 20:52

PRVOMAJSKE PRIREDITVE V OBČINI ČRENŠOVCI

TOREK, 30. APRIL 2013

  • PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO TRNJE prireja pred vaško-gasilskim domom v Trnju ob 16.00 KRASITEV IN POSTAVITEV MLAJA, 20.00 IGRA MED DVEMA OGNJEMA IN KRESOVANJE s pajanjem krüja in čebrom.

  • KULTURNO-TURISTIČNO DRUŠTVO ČRENŠOVCI, PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO ČRENŠOVCI IN VAŠKI ODBOR ČRENŠOVCI prirejajo ob 19.00 TRADICIONALNO KRESOVANJE IN PRAZNOVANJE PRAZNIKA DELA v športnem parku Črenšovci. Kulturnemu programu bo sledilo pajanje krüja in druženje.

SREDA, 1. MAJ 2013

  • PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO TRNJE organizira po vasi Trnje ob 6.00 BUDNICO.

  • PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO GORNJA BISTRICA prireja v športno rekreacijskem centru JAME na Gornji Bistrici ob 12.00 POSTAVITEV MLAJA Z DRUŽENJEM IN ZABAVO z ansamblom MARKI. Ponudba: RIBE na bistriški način.
Nahajate se: Domov Vse novice in obvestila PRVOMAJSKE PRIREDITVE V OBČINI ČRENŠOVCI