Občina Črenšovci

Četrtek, 15 November 2012 10:07

Tehnični pregledi in preventivna akcija | VARNO S TRAKTORJEM

V soboto 10. 11. 2012 na Gornji Bistrici in v torek 13. 11. 2012 v Črenšovcih, so potekali tehnični pregledi za traktorje občanov naše občine. Hkrati je v okviru programa dela S veta za preventivo in vzgojo v cestnem prometu Občine Črenšovci potekala preventivna akcija: Varno s traktorjem.

Tako so člani SPV Črenšovci delili propagandni material s katerim so želeli seznaniti voznike traktorjev o pravilni opremljenosti traktorjev, o nevarnostih in o morebitnih sankcijah, ki doletijo kršitelje.

Občani so z akcijo bili zadovoljni. Dogodek je dokumentiran tudi s fotografijami.

 

Nahajate se: Domov Vse novice in obvestila Tehnični pregledi in preventivna akcija | VARNO S TRAKTORJEM