Občina Črenšovci

Sreda, 04 Julij 2012 19:58

Javna razprava o razvojnem programu občine Črenšovci 2012 - 2017

Spoštovani občani in občanke!

 Občina Črenšovci pripravlja, s ciljem zagotavljati trajnostni razvoj občine, temeljni programski dokument - Razvojni program Občine Črenšovci 2012 – 2017.

 Pred sprejemom pomembnega dokumenta dajemo osnutek razvojnega programa v javno razpravo, ki bo trajala do 15. decembra 2011.

 Vse občane in občanke vabimo, da nam posredujete v zvezi z dokumentom vaša mnenja, pobude in predloge na elektronski naslov občine Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.">Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. ali v pisni obliki pošljete po redni pošti oziroma osebno oddate na sedežu občine.

Nahajate se: Domov Vse novice in obvestila Javna razprava o razvojnem programu občine Črenšovci 2012 - 2017