Občina Črenšovci

Koronavirus

Tukaj smo, da vam pomagamo

Društvo Mozaik, društvo za socialno vključenost, so. p. deluje na področju socialnega vključevanja, opolnomočenja in zaposlovanja ranljivih družbenih skupin. Delujemo na območju Pomurja, s sedežem na Slomškovi ulici 49, v Murski Soboti. Strokovne delavke v programu Pomoč na vratih v času epidemije COVID-19 zaznavamo več stisk in frustracij. V primeru stiske smo vam na voljo na telefonskih številkah 070 336 663 in 070 673 759 ter na e-naslovu Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate., od ponedeljka do petka, med 9.00 in 21.00. Sonja Šavel in Katarina Sočič, strokovni delavki programa Pomoč na vratih

Tukaj smo, da vam pomagamo

Nahajate se: Domov Koronavirus Tukaj smo, da vam pomagamo